Oliebollen bakken op 31 december

By in
49

Vorig jaar bleek de oliebollenactie een groot succes en hebben we afgesproken dit jaarlijks te doen. Nu bleek dat Cresendo, die altijd op 31 december oliebollen bakten, hiermee gestopt zijn en een andere actie zijn gestart. We hebben contact met Cresendo gehad en zij gaven het aan het fijn te vinden dat wij even contact gezocht hebben om het na te vragen, en zij wensen ons veel succes. Dus vanaf dit jaar gaan wij oliebollen bakken op oudjaarsdag!

Vorig jaar is er een “bakploeg”ontstaan en zij zullen ook  dit jaar ook weer van de partij zijn. Binnenkort worden de bestellijsten uitgedeeld. We hopen op weer zo’n mooie opbrengst als vorig jaar. Boer Hans, Mathijs Baars van Filtafry en Christa en Barry van homemade decorations uit Wijk bij Duurstede hebben aangegeven een bijdrage te leveren voor de kosten  van de ingredienten. Alvast dank hiervoor!

Wij wachten uw bestelling af!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)